ECBH121001 Set Berus Silinder 11 Dalam 1
  1. PRODUK>
  2. Alat Tangan>
ECBH121001
Set Berus Silinder 11 Dalam 1
Saiz: 100mm/4"
Bahan: Akrilik + busa poliester
Packed by double blister
RM24.90
Beli Dalam Talian
img
Pre-Order
MAKLUMAT
Saiz: 100mm/4"
Sesuai untuk dinding dalaman dan permukaan licin
Batang tengah 6mm
Dengan penggelek mini akrilik 5pcs 12mm